Noco Genius GB70 Boost HD - Starthjelp for 12V blybatterier

SKU
100014041
Rating:
100%
2298,95 NOK
  • Alle priser inkl. toll, moms og avgifter

  • Ingen skjulte gebyrer

  • 60 dagers full returrett

  • 12 mnd garanti (eller mer) på alle produkter

Utmerket TrustPilot Rating
7.462 anmeldelser på

Overgangen fra tradisjonelle blybatteristartere har kommet!

En kompakt, men kraftig booster som kan brukes til å starte bensin- eller dieseldrevne biler, varebiler, båter, motorsykler og mye mer.

Den patenterte sikkerhetsteknologien sørger for gnistfrie tilkoblinger og beskyttelse mot omvendt polaritet, noe som gjør den trygg og enkel å bruke selv for den gjennomsnittlige brukeren.

GB70 er mer enn bare en booster. Det er en multifunksjonell powerbank som også kan lade USB-enheter eller gi strøm til 12 V-enheter. Den lader raskt Apple-enheter som iPhone, iPad eller iWatch, GoPro-kameraer eller Bluetooth-høyttalere og -hodetelefoner.

GB70 kan også drive en bærbar 12 V-dekkpumpe, kaffetrakter eller blåseapparat og mye mer. GB70 er utstyrt med en ultralyssterk LED-lommelykt med hele sju innstillinger, inkludert SOS og strobelys for nødstilfeller. Bruk den som en vanlig lommelykt når du vasker bilen, skifter dekk eller sjekker motoren i mørket, eller bare for å advare andre bilførere om at du går rundt bilen. Mulighetene er uendelige.

GB70 er litiumbasert og mister derfor svært lite strøm når den ikke er i bruk. Faktisk kan den holde på mesteparten av ladingen i ett år og vare i over 1000 ladinger. Li-ion-batteriet er oppladbart og lades via USB-C-kabel.

Dette er virkelig neste generasjons starthjelp.


Noco Genius GB70 Boost HD - Starthjelp for 12 V blybatterier
GB70 er en oppgradering av den populære GB40. GB40 boostes med 1000 A, mens GB70 boostes med 2000 A. Dette gjør GB70 ideell for starthjelp til ekstra store batterier. GB70 er det perfekte verktøyet når uhellet er ute.

I likhet med GB40 er Noco Genius GB70 liten og kompakt. Det er fordi boosteren er utstyrt med et litium-ion-batteri i stedet for et stort blybatteri. Litium-ion-batteriet holder også på ladingen i opptil ett år og har omtrent 1000 sykluser. Li-ion-batteriet er oppladbart og lades via USB-C-kabel.

GB70 er enkel å bruke, og hvis + og - byttes om, skjer det ingenting, siden boosteren har beskyttelse mot omvendt polaritet. GB70 er også helt gnistfri.

GB70 er ideell for boosting av batterier på 100Ah - 200Ah.


Pakken inneholder følgende:

1 x Noco Genius GB70 Boost
1 x sett med HD-klemmer
1 x 12 V lader
1 x Gymbag
1 x brukerhåndbok


Se videoen

Spesifikasjoner
Varekode 100014041
Weight 2,27
EAN 1210000615053
Inderkolli Antal 4
Capacity (mAh) 5000
Voltage 12
Battery types Wet, Gel, MF & AGM
Content Max 6 Liters
Peak Amp Rating 2000A
Gasoline Engine Rating Most Gasoline driven
Type of Item Startbooster

Kan brukes til følgende modeller :

  • Trucks and SUVs

Skriv din egen omtale
Du omtaler:Noco Genius GB70 Boost HD - Starthjelp for 12V blybatterier
Din vurdering:
Last ned datablad/manual
Vi fant andre produkter du kanskje vil like!
Andre kunder købte også
Kopirett © 2025 Lakuda (Org.nr: 913 439 279) Alle varemerker som nevnes i nettbutikken tilhører de respektive varemerkers eiere.